لیست کامل انواع بخاری برقی ارزان و کم مصرف بازار

تاریخ انتشار:
1400/07/17
نویسنده:
شهرزاد آتشگاهی
مدت مطالعه: 
10 دقیقه
راهنمای خرید
اشتراک گذاری
لیست کامل انواع بخاری برقی ارزان و کم مصرف بازار

اگر به دنبال یک سیستم گرمایشی کوچک و کاربردی هستید، تا در فصل زمستان بدون مصرف گاز به خانه یا محل کار خود گرما ببخشید، بخاری برقی مناسب شماست. بخاری‌های برقی به نسبت بخاری‌های گازی حجم و اندازه کوچک تری داشته و با تبدیل انرژی برق به انرژی گرمایی می‌توانند محیط اطراف را گرم کنند. از آنجایی که هیتر برقی دودکش ندارد، نصب و راه اندازی آن ساده‌تر بوده و دیگر نیاز نیست نگران تولید گاز مونوکسید کربن باشید. از هیتر برقی می‌توان برای اتاق‌هایی که لوله کشی گاز ندارند نیز استفاده کرد. قیمت بخاری برقی بر اساس نوع المنت گرمازا، اندازه بدنه و توان مصرفی با یکدیگر متفاوت است. برای آشنایی با 15 مدل بخاری برقی ارزان و کم مصرف بازار در ادامه همراه ما باشید.

کرسی برقی کم مصرف پویان خزر مدل 2000

این هیتر برقی کم مصرف که دارای دو المنت سرامیکی است، برای گرم کردن اتاق‌هایی با متراژ پایین مناسب است. از طریق پیچی که بر روی بدنه قرار داده شده، می‌توان دمای را به راحتی کم یا زیاد کرد. کرسی برقی کم مصرف پویان خزر مدل 2000 ساخت ایران و دارای نشان ملی استاندارد است. اگر به دنبال یک بخاری برقی ارزان قیمت و کم مصرف هستید، کرسی برقی پویان خزر مدل 2000 را از دست ندهید، چرا که رده انرژی مصرفی آن A است.

این هیتربرقی تنها 1 کیلوگرم وزن داشته و حمل یا جابه‌جایی آن به راحتی انجام می‌شود. ابعاد این کرسی برقی 13×20×29 سانتی‌متر است و به همین خاطر می‌توان آن را علاوه بر زمین، روی میز هم قرار داد. کرسی برقی پویان خزر مدل 2000 به وسیله 4 پایه از سطح زمین جدا شده است و ایمنی لازم را فراهم می‌کند. درصورتی‌که نگران واژگونی این هیتر برقی هستید، لازم است بدانید که کرسی برقی پویان خزر مدل 2000 مجهز به کلید اطمینان است و زمانی که از حالت تعادل خارج شود، به صورت خودکار بخاری برقی خاموش می‌شود.

کرسی برقی کم مصرف پویان خزر مدل 2000
کرسی برقی کم مصرف پویان خزر مدل 2000

 بخاری برقی بدون فن هالوژنی هاوایی مدل H1801

این محصول ارزان قیمت و کم مصرف با حداکثر توان گرمایشی 1600 وات، برای گرم کردن محیط هایی با متراژ پایین مناسب است. بخاری برقی هالوژنی هاوایی مدل H1801 دارای 4 المنت هالوژنی است و با استفاده از 2 کلیدی که بر روی بدنه آن قرار دارد، امکان خاموش یا روشن کردن المنت ها وجود دارد.

در پشت المنت‌ها صفحه‌ای منعکس کننده قرار داده شده، که با انعکاس گرما کارایی هیتربرقی را افزایش یابد. نگران واژگونی بخاری برقی بدون فن هالوژنی هاوایی مدل H1801 نباشید، چرا که این محصول به کلید قطع کن خودکار مجهز است و درصورتی‌که از حالت تعادل خارج شود، به سرعت خاموش می‌شود. در تولید این هیتر برقی از قطعات استاندارد استفاده شده است و سیم‌های مصرفی آن دارای روکش نسوز هستند. 

بخاری برقی بدون فن هالوژنی هاوایی مدل H1801
بخاری برقی بدون فن هالوژنی هاوایی مدل H1801

کرسی برقی پیراسته مدل 2000

این محصول برای کسانی که علاوه بر کیفیت به قیمت نیز اهمیت می‌دهند، مناسب است. کرسی برقی پیراسته مدل 2000 با توان گرمایشی 1000 وات برای گرم کردن اتاق‌های کوچک در فصل پاییز و زمستان مناسب است. این هیتر برقی که ساخت ایران است، دارای نشان استاندارد ملی بوده و با رده مصرف انرژی A جز محصولات کم مصرف محسوب می‌شود. هیتر برقی پیراسته با کنترل جریان به صورت پیوسته، این قابلیت را به شما می‌دهد تا میزان حرارت دهی و مصرف انرژی را تنظیم کنید. این بخاری برقی را می‌توانید بر روی زمین یا میز قرار دهید و نگران واژگون شدن آن نباشید. چرا که دارای کلید ایمنی است، تا هر زمان از وضعیت تعادل خارج شد، جریان برق به صورت خودکار قطع شود.

کرسی برقی پیراسته مدل 2000

بخاری برقی دیواری آراسته مدل WHA2200

اگر به دنبال یک هیتر برقی ارزان قیمت هستید، که قابلیت نصب روی دیوار را داشته باشد، هیتر برقی آراسته مناسب شماست. این محصول دارای 2 المنت شیشه‌ای با توان گرمایشی 750 وات است، که در صورت روشن کردن هر دو آنها 1500 وات توان داشته و گرمای قابل توجهی را تامین می‌کند.

بخاری برقی دیواری آراسته مدل WHA2200 دارای نشان ملی استاندارد بوده و با رده مصرف انرژی A جز هیتر‌های برقی کم مصرف محسوب می‌شود. این بخاری برقی دارای توری محافظ بوده و جنس بدنه آن از پلاستیک ABS است، که در برابر حرارت از خود مقاومت نشان می‌دهد.  از بخاری برقی آراسته می‌توان برای گرم نگه داشتن اتاق خواب یا فضایی با متراژ 10 تا 15 متر استفاده کرد. تنظیم دما و خاموش و روشن کردن این هیتر برقی به وسیله کشیدن نخ انجام می‌شود.

بخاری برقی آراسته مدل دیواری
بخاری برقی آراسته مدل دیواری

بخاری برقی 3 میله ایستاده مهر مدل تویست

اگر قصد خرید یک هیتر برقی ارزان و کم مصرف را دارید، که در فصل‌های سرد سال به منزل، کانکس و یا مغازه شما گرما ببخشد، بخاری برقی 3 میله ایستاده مهر را از دست ندهید. حداقل توان گرمایشی این محصول 500 وات و حداکثر توان آن 1500 وات است. بخاری برقی ایستاده مهر دارای 3 المنت سرامیکی است و در اثر داغ شدن المنت‌ها حرارت تولید می‌شود.

بخاری برقی ایستاده مهر مدل Toyoset دارای نشان استاندارد ملی بوده و رده مصرف انرژی آن A است. روی بدنه دستگاه پنلی با 3 کلید کنترلی مشاهده می‌شود، که می‌توان برای خاموش یا روشن کردن هر یک از المنت‌ها به صورت مجزا از آن استفاده کرد. این بخاری برقی را می‌توانید بر روی زمین یا میز قرار دهید و یا بر روی دیوار نصب کرد. نگران آتش سوزی محیط نباشید، چرا که در اثر خارج شدن هیتر از حالت تعادل، دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود. اگر مکانی که قصد دارید بخاری برقی ایستاده مهر را در آن قرار دهید، تهویه مناسب ندارد، مشکلی پیش نخواهد آمد، چرا که این هیتر برقی شعله نداشته و باعث کاهش اکسیژن محیط نمی‌شود. این بخاری برقی پر فروش دارای قفل کودک بوده و برای کسانی که فرزند کوچک دارند، گزینه مناسبی است.

بخاری برقی 3 میله ایستاده مهر
بخاری برقی 3 میله ایستاده مهر

بخاری برقی 1000 وات البرز

اگر به دنبال محصولی جمع و جور برای گرم کردن محیط‌هایی با متراژ کمتر از 10 متر هستید، هیتر برقی 1000 وات البرز مناسب شماست. این محصول ساخت ایران بوده و دارای نشان استاندارد ملی است. بخاری برقی مدل 1000 البرز دارای دو المنت 500 واتی است، که به وسیله دو کلید تعبیه شده روی بدنه محصول می‌توان حالت گرمادهی 500 یا 1000 وات را انتخاب کرد. این محصول ارزان قیمت را می‌توانید روی میز یا زمین قرار دهید. هیتر برقی البرز دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک بوده و با گذشت زمان رنگ آن تغییر نمی‌کند. خرید بخاری برقی 1000 وات البرز برای کسانی که فرزند کوچک دارند، مناسب نیست، چرا که کلید قطع ایمن ندارد و باید مواظب باشید که واژگون نشود و ضربه به بدنه آن وارد نشود.

بخاری برقی 1000 وات البرز
بخاری برقی 1000 وات البرز

بخاری برقی کم مصرف ماد الکتریک بدون فن مدل راد

هیتر برقی ماد الکتریک مدل راد دارای حداقل و حداکثر توان گرمایشی 600 و 1800 وات است. این محصول ساخت ایران بوده و نشان استاندارد ملی دارد. رده مصرف انرژی این بخاری برقی A بوده و جز هیتر‌های کم مصرف محسوب می‌شود. این بخاری برقی می‌تواند بخش قابل توجهی از انرژی الکتریکی دریافتی را به گرما تبدیل کند.

بر روی بدنه بخاری ماد الکتریک مدل راد، پنلی با سه کلید قرار داده شده، که می‌توان هر یک از 3 المنت‌ شیشه‌ای آن را به تنهایی خاموش یا روشن کرد. این بخاری برقی دارای کلید قطع خودکار جریان برق است، که در اثر واژگون شدن از رخ دادن آتش سوزی جلوگیری می‌کند. بدنه این محصول ترکیبی از پلاستیک و فلز است، که به دلیل پوشیده شدن با رنگ الکترواستاتیک، در اثر افزایش دما تغییر رنگ نمی‌دهد. لازم به ذکر است، که سیم‌های به کار رفته در این هیتر برقی دارای روکش نسوز بوده و تا دمای 300 درجه سانتی گراد را تحمل می‌کند. اگر کودک یا حیوان خانگی دارید، توصیه می‌شود هیتر برقی را روی میز و خارج از دسترس قرار دهید.

بخاری برقی کم مصرف ماد الکتریک بدون فن مدل راد
بخاری برقی کم مصرف ماد الکتریک بدون فن مدل راد

کرسی برقی 1000 وات پارس ناسیونال

اگر به دنبال خرید بخار برقی ارزان قیمت و با کیفیت هستید، کرسی برقی 1000 وات پارس ناسیونال را از دست ندهید. این محصول دارای توان گرمایشی 1000 وات بوده و برای استفاده در زیر کرسی، روی میز و یا زمین مناسب است. به وسیله پیچی که بر روی بدنه این هیتر برقی تعبیه شده است، می‌توان دمای آن را تنظیم کرده و به گرم کردن غذا نیز پرداخت.

المنت‌های گرمازا کرسی برقی پارس ناسیونال از جنس سفال بوده و هر کدام دارای توان 500 وات هستند. با استفاده از پیچی که بر روی بدنه این محصول قرار داده شده است، می‌توان دستگاه را خاموش کرده و یا دمای آن را کم یا زیاد کرد. این هیتر برقی را می‌توان به برق شهری متصل کرد، چرا که ولتاژ مناسب آن 220 ولت است. صفحه آلومینیومی نصب شده زیر المنت‌های کرسی برقی پارس با انعکاس گرما، حجم قابل توجهی از انرژی الکتریکی را به گرما تبدیل می‌کنند.

کرسی برقی پارس ناسیونال
کرسی برقی پارس ناسیونال

 بخاری برقی 1500 وات افقی سه شعله پویان خزر

اگر قصد خرید یک هیتر برقی کم مصرف و ارزان قیمت را دارید، بخاری برقی 1500 وات پویان خزر مناسب شماست. این هیتر برقی برای گرم کردن محیط‌هایی با متراژ 8 تا 12 متر مناسب است و در ساخت آن از قطعات استاندارد و باکیفیت استفاده شده است. این محصول دارای 3 المنت حرارتی سرامیکی بوده و حداکثر توان گرمایشی آن 1500 وات است.

برای افزایش بازدهی بخاری برقی و گرم‌تر شدن محیط، در پشت المنت‌ها صفحه‌ای به رنگ استیل قرار داده شده است. بر روی بدنه 2 دکمه تعبیه شده است، که برای تنظیم دمای محیط استفاده می‌شود. ابعاد بخاری 22×17×35 سانتی‌متر و به راحتی می‌توان آن را حمل کرد. بخاری برقی 1500 وات افقی سه شعله پویان خزر مجهز به کلید قطع کن است و در اثر واژگونی به صورت خودکار خاموش می‌شود.

این دستگاه بدون ایجاد دود و شعله محیط را گرم می‌کند و خطری برای افراد ندارد. برای جلوگیری از آتش سوزی، مواد قابل اشتعال را بر روی بخاری برقی قرار ندهید و هیتر برقی سه شعله پویان خزر نباید در نزدیکی پرده قرار داده شود.

بخاری برقی 1500 وات افقی سه شعله پویان خزر
بخاری برقی 1500 وات افقی سه شعله پویان خزر

بخاری برقی 1200 وات نیک

اگر قصد خرید یک هیتر برقی زیبا و اقتصادی را دارید، که در روز‌های سرد سال گرمابخش خانه یا محیط کار شما باشد، بخاری برقی نیک گزینه مناسبی است. این محصول دارای 3 المنت حرارتی 400 وات بوده و حداکثر توان گرمایشی آن 1200 وات است. برای خاموش یا روشن کردن المنت‌ها 2 کلید بر روی بدنه بخاری برقی تعبیه شده است.

ولتاژ ورودی این محصول 220 ولت بوده و می‌توان آن را به برق شهری متصل کرد. صفحه آلومینیومی به کار رفته در پشت المنت‌ها، باعث انعکاس و پخش بهتر گرما می‌شود. وزن بخاری نیک کم بوده و به سادگی می‌توان آن را حمل کرد. شما می‌توانید این بخاری برقی را بر روی زمین یا میز قرار دهید.

بخاری برقی 1200 وات نیک
بخاری برقی 1200 وات نیک

بخاری برقی 1500 وات کم مصرف پیراسته مدل آوا

این محصول ایرانی دارای نشان استاندارد ملی بوده و هزینه آن به نسبت قابلیت‌هایی که دارد، مقرون به صرفه است. حداکثر توان گرمایشی بخاری پیراسته مدل آوا 1500 وات است و محصولی کم مصرف به حساب می‌آید.

مدل آوا دارای 3 المنت حرارتی از جنس شیشه است و با 3 کلیدی که بر روی بدنه این محصول تعبیه شده، می‌توان میزان گرمی یا سردی محیط را تنظیم کرد. هیتر مدل آوا را علاوه بر روی میز یا زمین می‌توان بر روی دیوار نیز نصب کرد.

بدنه بخاری برقی پیراسته مدل آوا از رنگ پودری الکترواستاتیک پوشیده شده و در برابر حرارت مقاوم است. استفاده از سیم‌های با کیفیت و نسوز در کابل این هیتر برقی، ایمنی آن را افزایش داده است. کلید قطع اتوماتیک جریان برق در صورت واژگونی دستگاه، به صورت خودکار باعث خاموش شدن هیتر برقی شده و از بروز حوادثی نظیر آتش سوزی جلوگیری می‌کند.

بخاری برقی 1500 وات کم مصرف پیراسته مدل آوا
بخاری برقی 1500 وات کم مصرف پیراسته مدل آوا

بخاری برقی فن دار آراسته مدل ARS2000 با دسته

اگر قصد خرید یک هیتر برقی ارزان قیمت و با بازده حرارتی مناسب را دارید، بخاری برقی دسته دار و فن دار آراسته مدل ARS2000 مناسب شماست. این محصول کم مصرف با حداکثر توان گرمایشی 2000 وات، گرمایی دلپذیر را به محل کار و منزل‌تان می‌بخشد.

بخاری برقی دسته دار و فن دار آراسته محصولی ایرانی است، که در ساخت آن از قطعات استاندارد استفاده شده است. این محصول دارای 4 المنت حرارتی شیشه‌ای بوده، که برای گرم نگه داشتن محیط‌های سربسته و با متراژ بالا مناسب است. در قسمت بالایی این محصول یک دسته قرار داده شده است، که حمل هیتر برقی را راحت‌تر می‌کند. شما می‌توانید بخاری برقی آراسته را بر روی میز و یا زمین به راحتی نصب کنید.

بر روی بدنه این محصول با کیفیت دو کلید تعبیه شده است، که یکی از آنها برای تنظیم المنت‌ها و دیگری برای روشن یا خاموش کردن فن بخاری برقی استفاده می‌شود. با روشن کردن فن هیتر برقی، گرما به صورت یکنواخت در محیط پخش می‌شود.

این محصول مجهز به کلید قطع خودکار است و در اثر واژگون شدن، دستگاه را خاموش کرده و از بروز آتش سوزی و حوادث این چنینی جلوگیری می‌کند.

بخاری برقی دسته دار و فن دار آراسته مدل ARS2000
بخاری برقی دسته دار و فن دار آراسته مدل ARS2000

بخاری برقی آراسته مدل زنبوری REHA2000

این محصول برای گرم نگه داشتن محیط‌های کوچک و فضاهای سربسته مناسب است. بخاری آراسته مدل زنبوری دارای 2 المنت حرارتی 1000 واتی بوده و حداکثر توان گرمایشی آن 2000 وات است. این هیتر برقی را می‌توانید بر روی زمین یا میز نصب کنید و با استفاده از دیمر به تنظیم حرارت دستگاه بپردازید.

هیتر برقی آراسته مدل زنبوری REHA2000 با درجه مصرفی A، یک محصول کم مصرف محسوب می‌شود. بخاری نوستالژیک آراسته، ساخت ایران و دارای نشان استاندارد ملی است. برای حمل راحت‌تر این بخاری برقی می‌توانید از دستگیره آن استفاده کنید.

نگران واژگونی بخاری برقی آراسته مدل REHA2000 نباشید، چرا که  مجهز به کلید قطع کن اتوماتیک است و در صورت خارج شدن از وضعیت تعادل، دستگاه به سرعت خاموش می‌شود.

بخاری برقی آراسته مدل زنبوری
بخاری برقی آراسته مدل زنبوری

بخاری برقی اخوان فرید مدل 3-1200A

اگر به دنبال یک هیتر برقی شیک و زیبا هستید، تا جایگزین بخاری‌های قدیمی شما شود، مدل 1200 اخوان فرید گزینه مناسبی است. این محصول دارای 3 المنت سرامیکی با کیفیت بوده، که توان مصرفی هر یک از آن‌ها 400 وات است. برای تنظیم گرمای محیط می‌توانید از دو کلید تعبیه شده بر روی بدنه بخاری برقی استفاده کنید. یکی از کلید‌ها برای روشن و خاموش کردن یک المنت بوده و دو المنت دیگر با کلید دوم مدیریت می‌شوند.

وزن پایین و ابعاد جمع و جور این بخاری برقی ارزان قیمت این امکان را به شما می‌دهد، تا هیتر برقی را در سفر نیز همراه خود داشته باشید. بخاری برقی کم مصرف اخوان فرید برای گرم کردن محیطی به متراژ 10 تا 15 متر مناسب است. این بخاری برقی 1200 واتی را می‌توان روی میز یا زمین نصب کرد.

کرسی برقی اخوان فرید

این بخاری را علاوه بر روی زمین و میز، می‌توان زیر کرسی نیز قرار داد. پیج تنظیمی که بر روی بدنه این محصول قرار داده شده، مدیریت دمای محیط را ممکن می‌سازد. شما می‌توانید با تنظیم دمایی مناسب، با استفاده از کرسی برقی اخوان فرید، غذای خود را گرم کنید. این هیتر برقی دارای حداکثر توان گرمایشی 1200 وات است.

توصیه می‌شود، این محصول ارزان قیمت و کوچک را در دسترس کودکان خود قرار ندهید، چرا که احتمال سوختگی یا آتش سوزی وجود دارد.

کرسی برقی کم مصرف مهسان سازه

این محصول ایرانی و کم مصرف از قطعات استاندارد ساخته شده و حداکثر توان گرمایشی آن 500 وات است. کرسی برقی مهسان سازه دارای ابعاد کوچکی بوده و به تنهایی نمی‌تواند تمام اتاق را گرم کند. این محصول با کیفیت دارای یک المنت حرارتی گرد است، که با پیچ تنظیم تعبیه شده بر روی بدنه آن می‌توان میزان دمای بخاری برقی را کنترل کرد.

هیتر برقی مهسان سازه جز ارزان‌ترین بخاری‌های برقی ایرانی بوده و دارای سیستم ایمنی قفل کودک است. این بخاری برقی را می‌توان بر روی زمین یا میز قرار داد و بدنه آن با رنگ پودری الکترواستاتیک نسوز پوشیده شده است.

اتوماتیک دمایی به کار رفته در وسط المنت حرارتی این محصول به عملکرد صحیح آن کمک می‌کند. به شکلی که در اثر بالا رفتن دمای المنت، بخاری برقی به صورت خودکار خاموش می‌شود.

هیتر برقی استاندارد مدل 2000 وات مه پویا

اگر به دنبال یک هیتر برقی کوچک هستید، که محیطی تا متراژ 20 متر را به خوبی گرم کند، بخاری برقی مه پویا مدل 2000 وات مناسب شماست. این هیتر برقی ارزان قیمت، ساخت ایران بوده و دارای نشان استاندارد ملی است. المنت‌های حرارتی به کار رفته در این محصول سرامیکی بوده و کیفیت بالایی دارند. به وسیله کلیدی که بر روی بدنه تعبیه شده است، می‌توان هر یک از المنت‌ها را جداگانه تنظیم کرد.

بدنه این بخاری برقی با استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک پوشیده شده است و رنگ آن با گذشت زمان تغییر نمی‌کند. سیم‌های به کار رفته در کابل این هیتر نسوز بوده و در برابر افزایش دما مقاوم هستند. این محصول را می‌توان بر روی زمین یا میز قرار داد.

اگر فرزند کوچک دارید، بخاری برقی استاندارد مدل 2000 وات مه پویا را خارج از دسترس کودک خود قرار دهید، چرا که در هنگام روشن بودن دستگاه، تماس با بدنه بخاری باعث سوختگی می‌شود.

هیتر برقی استاندارد مدل 2000 مه پویا
هیتر برقی استاندارد مدل 2000 مه پویا

کرسی برقی پارسیان 800 وات

این محصول دارای دو المنت حرارتی 400 وات بوده و حداکثر توان گرمایشی آن 800 وات است. کرسی برقی پارسیان ابعادی کوچک داشته و می‌توان آن را بر روی میز یا زمین قرار داد. این محصول ایرانی از قطعاتی استاندارد ساخته شده و هزینه آن به نسبت مزایایی که دارد، مقرون به صرفه است. بخاری پارسیان دارای پیچ تنظیم است و می‌توان آن را در 4 حالت خاموش، روشن، دائم و اتوماتیک تنظیم کرد.

هیتر پارسیان برای گرم کردن محیط‌هایی تا متراژ 10 متر مناسب بوده و برای گرم کردن غذا نیز استفاده می‌شود.

در این مقاله سعی کردیم لیست کاملی از بخاری برقی‌های ارزان بازار را آماده کنیم تا خرید آسان‌تری داشته باشید. اگر هیچ اطلاعی درباره ساختار و عملکرد این وسیله ندارید، توصیه می‌کنیم “راهنمای خرید بخاری برقی” را مطالعه کنید. برای خرید بخاری برقی و بررسی مشخصات فنی بهترین برندهای بازار روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاه های کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای موردنیاز با * مشخص شده اند.