• خرید عمده و سازمانی

خرید عمده و سازمانی

خرید عمده محصولات برقی و روشنایی

خرید عمده همکاران

آرتا الکتریک با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در بازار روشنایی و برق ایران از قدیمی‌ترین و نام آشناترین تامین‌کنندگان عمده بازار لاله زار است. حضور به عنوان یک بنگاه بنکداری در بازار، این امکان را فراهم کرده است که بتوانیم محصولات متنوع از بهترین‌های بازار را در سراسر ایران با کم‌ترین قیمت پخش کنیم.

تعداد بسیار زیادی از محصولات موجود در سایت، در صورت خرید عمده و تعداد بالا، شامل تخفیف‌های ویژه می‌شوند. امکان خرید عمده برای تمامی شما همکاران محترم و پیمانکاران فراهم شده است که با توجه به تعداد سفارش می‌توانید درصد تخفیف دریافت کنید.

خرید عمده شامل انواع محصولات مانند لامپ، محافظ، استبلایزر، چراغ مطالعه، پنل، حشره کش برقی، پروژکتور، چراغ‌های دیواری، چراغ کارگاهی و صنعتی، باتری و البته هر محصول دیگری که در سایت موجود است، می‌شود.

پارت الکتریک، فردان الکتریک، سارا، پارس لایت، بابک، افراتاب، پارس شوان، اسپاکو، صاعقه، رعد، EDC، شیله، لوپ لایت، تنها چند مورد از برندهایی هستند که با درصد تخفیفی فوق العاده از ما و به صورت عمده می‌توانید خریداری کنید.

مزیت‌های خرید عمده از آرتا الکتریک

خرید عمده لوازم الکتریکی

درصد تخفیف ویژه همکاران

در صورتی که سفارش شما بیش از یک کارتن است، می‌توانید به صورت عمده خریدتان را از ما انجام دهید و پول کمتری پرداخت کنید! البته درصد تخفیف رابطه مستقیمی با سقف سفارش شما دارد. همچنین به صورت دوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای پیشنهادهای ویژه برای شما ارسال خواهد شد.

خرید عمده لوازم الکتریکی

دریافت لیست قیمت عمده

در خرید عمده آخرین لیست قیمت برندها برای شما ارسال خواهد شد و درصد تخفیف شما بر روی آن اعمال می‌شود. همچنین به روزترین لیست قیمت برندهای مختلف در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

خرید عمده لوازم الکتریکی

دریافت پیش فاکتور

بعد از دریافت لیست شما، واحد فروش آرتا الکتریک برای شما پیش فاکتور ارسال خواهد کرد و با شما تماس می‌گیرند. پیش فاکتور ارسالی دارای قیمت و تاریخ اعتبار است و مشخصات محصولات به همراه برند و درصد تخفیف در آن اعمال می‌شود.

خرید عمده لوازم الکتریکی

ارسال سریع

تمامی سفارش‌های ثبت شده شما در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال خواهند شد. معمولاً خریدهای عمده یک روز بعد از واریز و از طریق باربری ارسال می‌شود. ارسال از طریق باربری طرف قرار داد ما، هزینه شهری ندارد، بنابراین هزینه نهایی شما به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد.

خرید عمده محصولات برقی و روشنایی

خرید عمده سازمانی

خرید برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ یک چالش اساسی است. نبود شفافیت در قیمت‌ها، عدم امکان ارائه پیش فاکتور و فاکتور رسمی تنها تعدادی از مشکلاتی است که این روزها ماموران خرید با آن مواجه هستند.

ما در آرتا الکتریک امکان ارائه گواهی مالیات بر ارزش افزوده و فاکتور رسمی داریم. برای خریدهای سازمانی در تعداد بالا می‌توانید علاوه بر فاکتور رسمی از تخفیف‌های ویژه ما نیز بهره‌مند شوید.